BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013-10-25 20:28

Apie taupymą neribojant poreikių

Į komentarus

Niekada nemėgau skrupulingai taupyti! Ir jokiu būdu nerašau apie poreikių ribojimą ar kasdienį išlaidų fiksavimą. Šis blogas - apie protingą taupymą, neskriaudžiant savęs ir savo piniginės. Žinoma, skeptikai rastų puikiausių argumentų, kad geriausias taupymas - daugiau uždirbti. Nesiginčysiu. Jei toks papildomas uždarbis ar riebesnis atlyginimas nereikalauja didelių aukų, pirmyn. Tačiau jei dėl keleto šimtinių tenka gerokai apkarpyti asmeninius pomėgius ar nugvelbti vieną kitą valandėlę iš „Dėmesio šeimai“ banko, reikėtų rimtai pamąstyti, ar verta… Gal geriau pasitelkus keletą gudrybių neskausmingai sutaupyti panašią sumą?

Būtent tai ir stengiuosi padėti įgyvendinti - pasitelkdama asmeninę patirtį, ekspertų patarimus, atlikdama rinkos tyrimus. Kiekvienas Jūsų sutaupytas litas man taps paskata ieškoti naujų protingo taupymo būdų.

Jūsų Taupyklė

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2)

  •   ingridas
    2013-10-31 15:44

    Neisivaizduoju,kaip galima taupyti kazko neatsisakius!

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  • Tikrai galima, nes tos pačios prekės skirtingai kainuoja (kituose prekybos taškuose ar tam tikru metu). Tad jei tokį patį daiktą nusiperki už mažesnę kainą, sutaupai neribodamas poreikių ;)

Rašyk komentarą